خدمات نمایندگی سامسونگ در ایران

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک سامسونگ ، تعمیرات و ریکاوری هارد سامسونگ ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های سامسونگ ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند سامسونگ ، تعمیرات مانیتورهای سامسونگ ، تعمیرات تلویزون های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ ، بر طرف کردن تمامی عیوب مربوط به شارژ نشدن ، خاموش شدن دستگاه ، تعمیرات مادربورد و سیپیو ، بعد از بررسی عیوب هزینه برآورد شده و به شما اعلام می شود ، سپس در اسرع وقت تعمیر انجام شده و به شما تحویل یا برایتان ارسال می شود. (نمایندگی تعمیرات محصولات سامسونگ سام سرویس)

سام سرویس با به کار گرفتن تعمیرکاران مجرب و متخصص در حرفه ی خود به شما بابت تعمیر قطعی دیوایس شما تضمین می دهد. همچنین در صورت احتیاج به تعویض قطعات از قطعات اصلی کمپانی سامسونگ استفاده می شود. تعمیرات توسط تجهیزات حرفه ای انجام می شود تا آسیبی به دستگاه شما نرسد. همچنین ما تعمیرات و قطعات خودمان برای شما 3 ماه گارانتی می کنیم. اگر شما هم از محصولات سامسونگ استفاده می کنید لطفا دیوایس خود را برای تعمیر به مراکز معتبر تحویل دهید. (نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش سامسونگ سام سرویس)


نمایندگی سام سرویس

تعمیرات کلیه دستگاه های سامسونگ

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک سامسونگ ، تعمیرات تلویزیون های ال سی دی ال ای دی سامسونگ ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های سامسونگ ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند سامسونگ ، تعمیرات مانیتورهای سامسونگ و ...

خدمات سام سرویس

آموزش تعمیرات دستگاه ها

تعمیرکاران متخصص این مجموعه در کنار انجام تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمادگی آموزش تمامی مراحل تعمیرات را در محیطی کاملا مجهز به علاقه مندان دارند.

نمایندگی سامسونگ

فروش دیوایس های جدید اپل

فروشگاه محصولات سامسونگ و قطعات اورجینال سامسونگ با قیمت مناسب به دلیل واردات مستقیم محصولات سامسونگ ، برای اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید

می توانید با استفاده از این قسمت سوالات خود را برای ما ارسال و منتظر پاسخگویی کارشناسان ما باشید. در صورت گذاشتن شماره تماس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.